Автоновинки

Перелік вимог до тента для фури: чим керуватися у процесі його вибору

Встановлення тенту на вантажівку – це популярний засіб захисту вантажу, що перевозиться, від різноманітних негативних факторів.

Це міцне полотно, яке буде закривати вантаж та попереджувати його контакт з прямими променями сонця, вологою, пилом. Ви можете купить тент на фуру на https://new.tent.ua/ru/katalog-uslug/izgotovlenie-avtotentov/tent-dlya-polupriczepa/ у зручний для вас час. Також організація ремонтує старі полотна та виготовляє каркаси для їх монтажу.

Переваги тентів для вантажних машин

Сильних сторін у цих виробів дійсно багато. Серед найбільш важливих моментів:

  1. Захист від погодних умов. Тенти для вантажівок захистять вантаж від дощу, снігу, сонця та пилу. В особливості це важливо, якщо потрібно перевезти продукти харчування, крихкі предмети, електроніку. Тент захистить вантаж від негативних факторів, тому він потрапить у потрібне місце в цілості.
  2. Збільшення ємності перевезень. Можна значно збільшити доступний простір для транспортування вантажів. За одну поїздку вам вдасться перевезти більше предметів. Це можливість заощадити час та паливо. До того ж, завдяки тенту ви зможете транспортувати крупні вантажі, які не поміщаються у звичайний кузов вантажівок.
  3. Зручність загрузки та розгрузки. Ви можете легко відкрити та закрити полотно, отримавши миттєвий доступ до вантажу. Тент розкривається повністю або частково, тому працювати з предметами буде зручніше.
  4. Захист від дій зловмисників. Тепер ніхто не отримає незаконного доступу до вашого вантажу. Тенти надійні та непроникні, предмети будуть скриті від очей перехожих. Ви не втратите цінний вантаж навіть під час ночівель та стоянок у різних місцях.

Завдяки цим перевагами встановлення тентів на вантажні авто – це популярний варіант. Вам вдасться отримати всі перераховані вище переваги, якщо ви купите якісне полотно.

Вимоги до тентів для фур

Щоб не витратити гроші дарма, варто пам’ятати про вимоги, які стосуються виробів. Серед них:

  • краще купувати тент з ПВХ або брезенту, бо матеріал не розтягується з часом, добре захищає вантаж від непогоди;
  • добре, якщо полотно складається з декількох частин, а його краї завернуті внахліст;
  • роль кріплень повинні грати деталі з металу, через кільця повинна проходити міцна мотузка;
  • додатковим кріпленням стане трос з сталі або ж пенькова мотузка, оболонка якої виконана з пластику;
  • не можна користуватися тим тросом, який складається з декількох частин та не має накінечників з металу.