Автоновинки

Чому варто придбати для догляду за ділянкою газонокосарку від Husqvarna

Красивий і доглянутий газон вимагає догляду, постійного косіння трави з дотриманням точної висоти окремих рослин.

Домогтися цього можна тільки за допомогою якісних газонокосарок, що дають можливість регулювати рівень скошуючи, що дозволяють обробляти значні ділянки. Щоб отримати подібні агрегати, пропонується замовити інструмент на dh-kiev.com.

Перевага

Компанія Хускварна відома своїми інноваціями і якістю виготовлення інструменту будь-якого типу. Газонокосарки не є винятком. Серед них є роботизовані моделі, що виконують дії самостійно за заздалегідь заданою програмою. Однак фірма піклується про всіх споживачів, вона пропонує найрізноманітніші варіанти по функціональності і вартості, в її модельному ряду є найпростіші механічні варіанти косарок за невеликою ціною.

Всі ріжучі елементи в будь-яких варіантах пристроїв створюються з високоякісної сталі з захисним покриттям. Ножі не псуються навіть якщо доводиться стикатися з гілками і камінням, не піддаються корозії.

Косарки робляться міцними, надійними, довговічними, є силовий каркас, що витримує будь-які впливи, що несе основні навантаження. Для роботизованих, бензинових і електричних варіантів використовуються потужні двигуни, що мають високий ресурс роботи, що дозволяє інтенсивну експлуатацію тривалий період.

Вибір

При покупці газонокосарки фірми, варто визначитися з обсягом виконуваних робіт, характеристиками трави і газону, рельєфом ділянки. Також варто враховувати інтенсивність використання і вартість виробів.

Виходячи з цього варто вибирати за наступними параметрами:

  1. Варіант виконання: роботизовані варіанти; бензинові; електричні, що працюють від мережі або акумуляторів. Є варіанти самохідних бензинових, і найдешевших – ручних механічних.
  2. Важливим показником стане ширина скошування трави, найбільша у бензинових, електричні зазвичай захоплюють менше, вони слабкіше за потужністю.
  3. Кількість рівнів регулювання скошування трави, їх може бути 3-5. Важливо врахувати мінімальний, від якого найчастіше залежить зовнішній вигляд газону.
  4. Вага і розмір коліс буде впливати на прохідність і можливість тривалої роботи.
  5. Важливо підбирати газонокосарку під конкретні особливості ділянки, визначити хто буде працювати, врахувати фізичні можливості людини. Ціна у цих пристроїв частіше вище, ніж у конкурентів, проте покупка виправдається за рахунок якості роботи і тривалості терміну експлуатації.