Автоновинки

Великі породи собак: чим вони відрізняються та яку завести

Породи великих собак подобаються більшості людей. Такі тварини витривалі, доброзичливі і віддані.

Зверніть увагу на великі породи собак, якщо у вас є можливості для утримання вихованця. Розглянемо докладніше опис таких тварин, щоб прийняти вірне рішення.

Англійський мастиф

Самець собаки може важити до 110 кілограм і мати зріст понад 90 сантиметрів. Шерсть у англійського мастифа коротка, її відтінки широко варіюються. Особливістю породи є наявність на мордочці маски чорного кольору. В середньому собака живе десять років. Характер у таких тварин ніжний, вони віддані своєму господареві. Якщо ви виховували цуценя з дитинства правильно, то він може навіть залишатися з малюком. Англійський мастиф відмінно відчуває настрій людини і любить перебувати в її компанії.

Дірхаунд

Стрункі собаки, які мають зріст до 80 сантиметрів. Це мисливська порода, так як швидкість бігу тварини практично така ж, як і у оленя. Доросла собака може важити до 65 кілограм. Шерсть вихованців густа і кошлата, її забарвлення різноманітне. Важливо регулярно за нею доглядати, щоб не допускати появи ковтунів. Собаки мають доброзичливий і добрий характер, дуже люблять дітей і не нападають на сторонніх людей. Дуже часто дирхаунди стають поводирями для незрячих людей і беруть участь в пошукових операціях. В середньому собака проживе до одинадцяти років.

Ньюфаундленд

Велетень розумний і поступливий, відмінно уживається з людиною. Такі собаки не агресивні, вони є прекрасними плавцями. Підшерсток вихованців густий і м'який, тому потрібно ретельно за ним доглядати. Вага собаки досягає 70 кілограм, а зріст – 71 сантиметр. Ньюфаундленди живуть від восьми до десяти років.

Ірландський вовкодав

Собака важить приблизно 54 кілограми, а її зріст досягає 79 сантиметрів. Ірландський вовкодав має жорстку шерсть середньої довжини. Собака живе від шести до десяти років. Ірландський вовкодав дуже прив'язується до свого власника, але в прийнятті рішень він незалежний і самостійний. Собака такої породи спокійна і доброзичлива, її психіка врівноважена. Це чудові домашні тварини для сімей, у яких є діти, оскільки вони не виявляють раптової агресії.

Вас можуть зацікавити ці породи, як і велика сова, оскільки собака стане вірним другом. Незважаючи на свій великий розмір, вихованці доброзичливі, вони легко ладнають з дітьми і дарують прекрасний настрій. Підберіть ту породу собаки, яка вам підходить, щоб виховати відданого охоронця!