Автоновинки

Що треба знати про особливості лізингу авто: основні відомості

Одним із зручних і вигідних варіантів отримання автомобілів в користування є лізинг.

Він передбачає оренду машини з виплатою певних сум, після чого орендар може стати власником транспортного засобу, або повернути його орендодавцю. Щоб більш детально розібратися в питанні, пропонується дізнатися більше про лізинг на https://arriano.com.ua/.

Особливості послуг

Компанія "Arriano" працює на даному ринку відносно недавно, з 2016 року. Однак за цей час вона зарекомендувала себе надійним партнером, що надає різноманітні послуги. Вона зосереджена на фінансовому лізингу, і пропонує транспортні засоби наступних типів:

  1. Легкові автомашини, включаючи старі варіанти, що мають певний пробіг.
  2. Вантажні машини різних видів для виконання перевезень в будь-яких сферах економіки.
  3. Машини для роботи в якості таксі.
  4. АГРОПРОМИСЛОВА Техніка для роботи в сфері сільського господарства.

На сайті можна провести розрахунок вартості лізингу за допомогою спеціального калькулятора. Для цього необхідно виконати наступні дії:

  1. Повзунком вибрати вартість автомобіля в доларах.
  2. Вибрати суму внесеного авансу.
  3. Вказати термін договору в місяцях.
  4. Автоматично буде визначена місячна вартість лізингу, ця сума буде вказано в доларах.

Також можна вказати конкретну машину, яка пропонується на сайті, і буде виведений точний місячний платіж за її використання.

Переваги компанії

Процес оформлення простий, прозорий, без включення додаткових платежів і прихованих послуг. Користувач буде виплачувати тільки ті суми і в той термін, що вказаний в договорі лізингу. Вартість оренди з правом подальшого викупу залежить від типу автомобіля і його оцінки при оформленні угоди.

Пропонується великий вибір транспортних засобів. Вони підійдуть для власників компаній, індивідуальним підприємцям, щоб забезпечити свою повсякденну діяльність, фермерам та іншим категоріям громадян.

Стан всіх пропонованих транспортних засобів хороше, відсутні поломки або приховані дефекти, немає обтяжень у вигляді застав, штрафів або оголошень в розшук. Можна вибирати автомобіль не з каталогу на сайті компанії. Організація профінансує його лізинг в установленому порядку.

Умови лізингу в "Arriano" є найбільш зручними і вигідними для клієнтів, враховуючи весь український ринок. Процедура оформлення проходить швидко, вимагає мінімуму документів.