Автоновинки

Основні причини звернутися до автоцентру “Омега”, якщо вам потрібна допомога з авто

Сервісне обслуговування автомобілів, ремонт транспортних засобів потрібен мільйонам власників. Однією з важливих послуг є точна діагностика з метою визначення несправності і причин її викликали.

У таких ситуаціях рекомендується звертатися в компанію, що має відповідне обладнання і кваліфікованих фахівців. Для усвідомленого вибору варто дізнатися більше про послуги діагностики на https://omega-cars.com.ua/.

Особливості обслуговування

У Києві є багато СТО і майстерень, що пропонують ремонт автомобілів. В їх ряду варто виділити автоцентр"Омега". Серед його можливостей виділяють наступні:

  1. Діагностика несправностей машин, куди входить комп'ютерне, візуальне та інструментальне вивчення транспортного засобу. Визначаються дефекти двигуна, ходової частини, гальмівної системи, рівні технічних рідин та інші потенційні проблеми.
  2. Проводиться ремонт двигунів, включаючи Капітальний.
  3. Здійснюються всі види обслуговування гальмівних систем.
  4. Проводиться рихтування вм'ятин і інші види кузовних робіт, включаючи контроль лакофарбового покриття при покупці машини.
  5. Обслуговуються кондиціонери машин.
  6. Проводиться планові роботи з технічного обслуговування відповідно до пробігом, або гарантійними зобов'язаннями виробників.
  7. Проводиться шиномонтаж, регулювання сходу-розвалу коліс.

Процес проводиться для основних марок машин американських, європейських, японських і корейських виробників. Більш повно зі списком моделей можна ознайомитися на Сайті Сервісу, або зателефонувавши менеджерам компанії.

Перевага

Існує варіант Експрес-послуг з діагностики несправностей, перевірки лакофарбового покриття, заправці кондиціонера, рівня технічних рідин. Такий варіант сервісу призначений для новачків, або людей не шкодують займатися обслуговуванням машини, які віддають перевагу залучати професіоналів.

Для більш обширного варіанту ремонту, або проходження ТО, в автоцентрі є все необхідне і найсучасніше обладнання, майстри є експертами в своїй області. Вони можуть виконати роботи швидко, не завищуючи вартість процесу.

Вирішуються всі проблеми, при цьому гарантується якість використовуваних запчастин і проведених робіт. Процес починається тільки після ретельної діагностики, виявлення проблем і причин їх викликали. Майстри орієнтовані боротися з основними факторами несправностей, щоб уникнути повторного звернення в сервіс.