Автоновинки

Де можна замовити евакуатор: корисні рекомендації для мешканців Львова

Зіпсований або заглохлий автомобіль на дорозі викликає безліч проблем у його власників. Потрібно терміново його перевезти в сервісний центр, гараж або на стоянку.

Для цього варто замовити послугу у перевіреної компанії, що пропонує евакуацію транспортного засобу будь-якого типу. Для вибору пропонується дізнатися подробиці про евакуатор на https://evakuator-lviv.com.

Особливості послуги

Компанія "Евакуатор Львів" працює в місті та області для окремих громадян, організацій будь-якої форми власності. Вона пропонує наступні варіанти, для яких варто замовити евакуатор:

  1. Для перевезення легкових автомобілів, які заглохли на дорозі з технічних причин або потрапили в ДТП.
  2. Для евакуації автобусів, вантажівок на спеціальних тягачах.
  3. Для перевезення машин, побутівок, катерів пропонуються платформи з маніпуляторами, що дозволяють виробляти навантаження і розвантаження об'єктів, що транспортуються.
  4. Для транспортування масивних об'єктів можна замовити послуги трала.
  5. Для перевезення спецтехніки є спеціалізовані Евакуатори з великою за площею і низькою платформою, щоб можна було проїхати під арками будівель, мостами, не зачепити контактну мережу або лінії електропередач.
  6. Для транспортування негабаритних вантажів використовуються великі платформи зі спеціальними кріпленнями.

Всі ці види послуг здатна надати компанія «Евакуатор Львів» Для усвідомленого вибору пропонується дізнатися більше про евакуатор на сайті.

Перевага

Свою діяльність сервісна компанія веде більше десяти років, за цей час накопичено великий досвід перевезення різних транспортних засобів та інших об'єктів. Незалежно від маси, габаритів і ступеня пошкодження транспортного засобу, фахівці компанії підберуть найбільш підходящий варіант евакуаційної машини, зроблять навантаження, надійне закріплення, і доставлять за вказаною адресою.

Вартість послуги залежить від типу перевезеного об'єкта, його стану, який варіант евакуатора доведеться використовувати. При цьому ціни знаходяться на оптимальному рівні, фірма не нав'язує додаткових сервісів.

Робота проводиться в будь-який день тижня, незалежно від часу доби на території Львова та області. Замовити можна послуги на evakuator-lviv.com, або зателефонувавши по телефону. Приймаються для оплати готівкові, банківські картки та перекази. Під час перевезення дотримуються всі правила, гарантується якісне закріплення об'єктів, їх проходження в будь-яких умовах забудови або переміщенні через тунелі, шляхопроводи.