Автоновинки

Який водонагрівач обрати для дому та на що звернути увагу

Щоб в крані завжди була гаряча вода, потрібно купити якісний бойлер. Не знаєте, як його вибрати? Просто довіртеся рейтингу, складеному кваліфікованими фахівцями.

Пропонуємо топ - 5 кращих водонагрівачів. Всі подробиці на https://i.factor.ua/ukr/journals/nibu/2023/december/issue-102/article-127430.html!

Визнаний лідер

Бойлер Atlantic Steatite Elite - найнадійніший бойлер: гарантія на внутрішній бак становить 8 років, на електронну частину — 2 роки. Обсяг 50 літрів — досить навіть для великої родини.

Зсередини бак захищений емальованим покриттям. Добавка цирконію в емаль повністю запобігає корозії. Також в бойлері передбачений магнієвий анод для пом'якшення води і позбавлення від накипу.

Тен сухий, потужність 1500 Вт. Всі 50 літрів підігріваються в найкоротші терміни. Нагрівальний елемент зроблений з кераміки і укладений в емальовану колбу, що робить його особливо ефективним. Капілярний термостат забезпечує якісний і економний Підігрів. Економія до 15% ресурсу!

Управління механічне, все регулюється поворотними ручками. Діапазон температур може — 24-65 °C.

Кращі з кращих

Ariston BLU1 ECO красивий і стильний. Обсяг бака значний-80 літрів. Підтримує підключення декількох точок. Високий рівень захисту від перегріву: ТЕН при нагріванні води до заданої температури просто відключається. Для економії електрики встановлена програма «ЕКО». Має два Тена сухого типу. Бак виконаний з якісної і міцної сталі. Посилений зсередини спеціальним шаром, що запобігає утворенню корозії. Для тих же цілей призначений вбудований магнієвий анод. Управління електронне.

Ariston CLAS EVO має стильний плоский дизайн в поєднанні з хорошим об'ємом (80 літрів). Водонагрівач можна встановити як у вертикальному, так і горизонтальному положенні. Тен особливо потужний (1500 Вт), так що потрібний обсяг води підігріває за кілька годин. Бак виконаний зі сталі, додатково покритий емаллю. Два мокрих Тена забезпечують нагрів до 80 °C. Управління сенсорне.

Atlantic Steatite Cube Slim відмінно підійде для сім'ї з двох осіб. Бак розрахований на 50 літрів. Зовнішній вигляд стильний, багато місця не займає. Сухий ТЕН за 124 хвилини здатний прогріти повний бак до 65 °C. захист від перегріву в наявності. Управління механічне, причому якщо температуру не виставити, автоматично переключиться на 7 °C.

Gorenje GBF-це доступна вартість і відмінна якість. Емальований бак (обсяг 80 літрів) забезпечений склокерамічним шаром. Для більш швидкого нагріву Тенів два, обидва сухі, сумарна потужність 2 кВт. Є магнієвий анод для пом'якшення води, а також вбудований захист від перегріву. Управління механічне, Максимальна температура-75 °C.