Автоновинки

Різновиди військового одягу та корисні поради щодо його вибору

Ситуація в світі залишається досить напруженою, і це не може не знаходити відгуку у громадян. Вибору одягу це стосується теж, адже одяг — потужний спосіб самовираження, справжнє послання світу.

Все популярніші речі з позначкою "тактичне". Вони продаються в різних місцях, є навіть інтернет магазин військового одягу.

Вид

Весь одяг можна розділити на дві великі категорії. Перша-речі стилю "мілітарі". Вони відсилають до військової тематики зовні: камуфляжним принтом, погонами. Конструктивно це цілком звичний одяг. Друга група - речі тактичні, спроектовані спеціально для військових і представників небезпечних професій. Такий одяг дуже популярна серед активних людей: любителів екстремального туризму, страйкболу, полювання, риболовлі, їзди на квадроциклах по бездоріжжю.

Які предмети одягу відносяться до військових?

  1. Термобілизна і Термошкарпетки. Вони забезпечують комфорт в будь-якій ситуації, навіть взимку і при активних заняттях спортом.
  2. Футболки, майки, лонгсліви. Їх функції-запобігати натирання і своєчасно відводити піт.
  3. Штани і шорти. Потрібні для захисту ніг.
  4. Куртки та жилети. Дозволяють розподілити безліч корисних дрібниць, додатково захищають від навколишнього середовища і супротивників.

Деякі відносять до одягу аксесуари-головні убори для захисту від сонця і холоду, рукавички, ремені.

Особливість

Одяг мілітарі-стилю відрізняється від звичайної лише зовнішнім виглядом. Тактичний одяг Інший. Матеріал-синтетика, рідше використовується сумішева тканина. Чому не натуральні волокна? У них недостатньо міцності. Синтетичні матеріали, використовувані у військовому одязі, до того ж мають додаткові властивості — сконструйовані так, щоб ідеально виконувати поставлені завдання, і часто армовані. Найчастіше тактична одяг багатошарова, включає різні мембрани, а окремі її деталі часто складаються з різних матеріалів. У футболок, наприклад, зустрічаються вставки в пахвовій області і сітка на спині. Єдиний предмет одягу ділиться на різні функціональні зони, і різні матеріали в них забезпечують найбільший комфорт. Фасони ідеально відповідають особливостям людського тіла-анатомічні. Одяг сидить як друга шкіра, вона легка і зручна.

Використання особливих матеріалів робить речі набагато довговічніше. Вони зносостійкі, підходять для вкрай жорсткої експлуатації, їх дуже важко порвати. Одяг для військових служить дуже довго.

Тактична одяг відрізняється вузькою спеціалізацією. Випускаються речі для різних кліматів, сезонів, ландшафтів, для різних бойових завдань. Ідеально свої функції одяг виконує тільки в заданих умовах.