Автоновинки

Різновиди дитячих електросамокатів та корисні поради щодо їх вибору

Самокат є давнім засобом розваги дітей. Він дозволяє відчути радість швидкого руху, є засобом активного відпочинку, розвиває спритність, координацію.

Сучасні технології привели до появи пристроїв, що використовують електричний двигун замість м'язової сили. Пропонуються дитячі електросамокати для будь-якого віку і з різними особливостями конструкції.

Види транспортних засобів

Існує велика різноманітність самохідних пристроїв для дітей за типом конструкції, розмірами та іншими параметрами. Їх об'єднують в групи за наступними чільними ознаками:

  1. Вік дитини, для якого призначений виріб. Є варіанти для малюків до 5 років, в діапазоні від 7 до 12 років, і більш старших, де самокати нагадують транспорт для дорослих.
  2. Кількість коліс. У більшості робляться самокати з двома колесами – одним спереду і іншим ззаду. Однак для самих маленьких створюються пристрої з двома задніми, щоб підвищити стійкість транспорту.
  3. Розмір коліс і тип шин. Є варіанти з твердими покришками з пінополіуретану. Вони призначені для поїздок по рівній поверхні типу асфальту. Також в такому випадку ДІАМЕТР КОЛІС буде невеликим. В умовах складної місцевості використовуються самокати з надувними шинами і великим діаметрів дисків.
  4. Потужність двигуна, що враховує масу дитини, самоката і швидкість, яку потрібно розвинути. Мотор підбирається під вік дітей, ранжир ведеться з урахуванням саме цього показника – для самих маленьких використовуються малопотужні двигуни, для підлітків – дозволяють розвивати швидкість до 20 км/год і більше.

Вибір

Підбираючи електросамокат для дитини, потрібно врахувати його вік, вага та інші антропометричні показники. Важливо, щоб дитина могла впорається з керуванням, воно не було важким. Також необхідно забезпечити певну висоту керма, щоб можна було його зручно тримати. Вага самоката повинен відповідати фізичним можливостям дитини.

Умови катання визначать вибір коліс, наявність гальм і тип шин. Потужність двигуна впливає не тільки на швидкість руху, але здатність долати підйоми.

Ергономіка повинна забезпечити зручність розміщення на самокаті, безпеку і стійкість дитини. Важливим фактором буде захоплення рукояток, зручність повороту керма.

Акумулятор і його ємність забезпечують запас ходу з певною швидкістю. Тут варто приділити увагу загальним показникам, і часу, за яке відбувається зарядка.