Автоновинки

Чому варто звернути увагу на фен BaByliss: його переваги

Багато процедур в перукарнях, салонах краси вимагають сушки або укладання волосся. Для цього використовуються різні пристрої, серед яких виділяють Фени.

Також подібні апарати є практично у кожної жінки для домашнього застосування. У будь-якому випадку в процесі догляду за волоссям одним з кращих варіантів стане BaByliss фен.

Опис

Даний апарат має міцний пластиковий корпус зі зручною, ергономічною ручкою, використовує різні насадки для роботи з волоссям. Ці робочі інструменти надягають на вихід фена, звідки видувається тепле повітря. Включення апарату і регулювання температури повітряного струменя здійснюється кнопками на корпусі.

Французький фен бебилис може випускатися в побутовій та професійній версії. Вони мають потужність мотора в 1800-2400 Вт, можуть працювати в декількох режимах. Відмінності у використанні йдуть за показником інтенсивності роботи, скільки часу може експлуатуватися фен з невеликими перервами. У побутових приладів цей термін становить 1-2 години, професійні можуть витримати 8 і більше годин.

Є прилади зі здатністю іонізації повітря, видування холодного потоку для закріплення укладання. Також може відрізнятися комплектація. У професійних число насадок більше, вони мають більш просунуті характеристики, володіють широкими можливостями.

Всі Фени працюють від мережі, мають для цього шнур в нижній частині рукоятки.

Перевага

Якість виготовлення і надійність роботи виділяють продукцію французької компанії в ряду аналогічних виробів. Навіть побутові прилади витримують щоденну експлуатацію протягом тривалого терміну, зберігають всі свої технічні параметри без зміни багато років.

Апарат створюється зручної форми. Його легко утримувати однією рукою для проведення робіт, він враховує різноманітні технології сушіння і укладання волосся, є ергономічним і зовні красивим. Є великий набір насадок для кожної моделі, що дозволяє виконувати широкий спектр робіт.

Невелика вага дозволяє утримувати його в руках будь-якій жінці. Даний параметр дуже важливий для професійних моделей, він призводить до меншої стомлюваності персонал перукарень і салонів краси.

Довгий шнур забезпечує більше можливостей для роботи, фен можна переносити на значні відстані, підходити до клієнта з різних сторін. Є великий діапазон регулювань температури повітря, що дозволяє проводити сушку і укладання найбільш делікатним чином, не пошкоджуючи волосся.