Автоновинки

Який інтер'єр має автомобіль Сітроен С3?

В автомобілі було проведено невелике доопрацювання, зокрема, додано поперечку під сидіннями для підвищення безпеки у разі бічного удару, але істотних відмінностей немає.

Не змінилася і підвіска, що складається з передніх стійок МакФерсон і задньої балки, що скручується, хоча, за повідомленнями, Citroën змінив параметри пружин і амортизаторів, щоб забезпечити більш м'яку їзду в порівнянні з попередньою моделлю.

Лінійка двигунів також відповідає бренду: 1,2-літровий трициліндровий бензиновий двигун з трьома варіантами потужності та 1,6-літровий чотирициліндровий дизель у двох варіантах виконання.

Навіть у найрозкішнішому форматі C3, 1.2 Puretech 110, який ми тестуємо тут, Citroën заявляє про комбіновану економію палива 61,4 миль на годину та викиди CO2 103 г/км, для менш потужного дизеля ці цифри становлять 80,7 миль на годину та 92 г/км.

Все це дуже гідно, але рекламний шум компанії прибережений для дебюту ConnectedCAM Citroen, ширококутної відеокамери, встановленої за дзеркалом заднього виду, звідки вона записує вигляд попереду.

Стверджується, що вона призначена для автоматичного створення доказів у разі зіткнення, але саме здатність робити фотографії та записувати до 20 секунд відео за бажанням, а потім миттєво завантажувати їх у соціальні мережі є справжньою перевагою системи.

Те ж саме почуття "сина Кактуса", що походить від екстер'єру С 3 Ситроен, стає настільки ж очевидним, коли ви влаштовуєтеся на плоскому, але зручному сидінні водія, обтягнутому тканиною.

Очевидно, що точка кульшового суглоба автомобіля нижче, ніж у C4 Cactus, але ви сидите в схожій позі зігнутих ніг, а ваші стегна несподівано добре підтримуються похилими подушками.

Здається дивним, що ви можете витратити більше 17 тисяч фунтів стерлінгів на C3 з кермовим колесом зі шкіри золотого кольору, але при цьому отримати пластикове ручне гальмо садового зберігання.

Колір і візуальний інтерес удосталь. Червоне оздоблення фасції нашого тестового автомобіля Flair є додатковою опцією, але нам подобається контрастне забарвлення дверних кошиків, вміст яких легше помітити, ніж у темному відділенні. І ми залишаємось шанувальниками дизайнерських дверних тяг, присвячених багажу, які тут розташовані краще, ніж у C4 Cactus, оскільки вони не заважають колінам.

Орієнтація органів управління не зовсім типова для французького суперміні, але це непогано. У C3 більше регулювань рульової колонки, ніж потрібно навіть водієві зростанням 6 футів 3 дюйми, і добре розташовані педалі.

Аналогові прилади прості та зрозумілі, а цифровий спідометр у центрі монохромного екрану дисплея, розташованого на дисплеї, не стоїть дома звичайного циферблата спідометра.

На центральній панелі домінує сенсорний екран інформаційно-розважальної системи, який, хоч у нас і є сумніви щодо того, як він працює, принаймні звільняє більшу частину фасції від перемикачів.