Автоновинки

Як орендувати автомобіль у Києві та куди звертатися: корисні поради

Ви бажаєте мандрувати по Києву з максимальним комфортом? Ваша поїздка пов’язана з діловими зустрічами?

Тоді оренда авто Київ – це саме та послуга, що вам потрібна. Ви можете обрати саме ту машину, яка відповідає вашим індивідуальним потребам.

Які авто можна взяти в оренду у компанії «CAR2DRIVE»?

Ви можете орендувати авто, що відносяться до класу економ, середнього класу або ж бізнес-класу. Компанія пропонує оренду машин на максимально вигідних умовах, адже вартість послуги стане для вас приємним здивуванням.

Марок авто дійсно дуже багато:

  • FORD;
  • INFINITI;
  • BMW;
  • MAZDA та інші варіанти.

На машинах немає наклейок, що говорять про орендований автомобіль. Ви оберете ту модель транспортного засобу, яка вам підходить. Вам вдасться отримати машину, що повністю справна, адже кожна модель авто проходить регулярний технічний огляд. Усі транспортні засоби доповнені великою кількістю систем, які зроблять вашу мандрівку безпечною.

Оренда автомобілів: основні варіанти

Ви можете взяти авто в оренду на добу або ж на довгий строк. Добова оренда машини зручна, якщо ви приїхали до Києва на день. Можете орендувати транспортний засіб із водієм, якщо ваші навички водія ще не розвинені.

Якщо ви плануєте сімейні вихідні, забронюйте машину заздалегідь. Вам не доведеться ремонтувати власне авто, перейматися питаннями його збереження, а також вирішувати інші проблеми. Достатньо просто орендувати автомобіль, щоб насолоджуватися дуже комфортними мандрівками.

Ви можете отримати вигідні знижки, якщо орендуєте авто на строк від одного місяця. Вам не доведеться втрачати велику кількість грошей, адже придбання власного автомобілю дуже б’є по кишені. Ви зможете зустріти ділових партнерів на престижному транспортному засобі, щоб підкреслити свій статус.

Основні умови прокату авто

Вам повинен сповнитися 21 рік, щоб орендувати авто. Також знадобиться досвід водіння, що складає не менше двох років. Варто мати на руках паспорт та водійські права, щоб вам дали авто в оренду.

Вам не доведеться займатися обслуговуванням та ремонтом автомобіля. Якщо він вийде із строю посеред дороги, компанія зобов’язується замінити його іншою моделлю машини. Саме тому вам вдасться заощадити немало часу, нервів та сил.

Звертайтеся у компанію «CAR2DRIVE», адже їй вдалося зарекомендувати себе з найкращої сторони. Ви зможете взяти авто в оренду на самих вигідних умовах. Продивіться сторінки сайту організації, щоб ознайомитися з усіма особливостями співробітництва.