Автоновинки

Що являє собою трактор YTO NLX 1054: його основні характеристики

Трактори YTO NLX 1054 – це чудова заміна вашим МТЗ 80-82 та іншому обладнанню. Вони чудово справляються з своїми завданнями, не підводять у будь-яких умовах експлуатації.

Трактори ЮТО NLX1054 можуть експлуатуватися в абсолютно різних умовах. Роздивимося більш детально їх конструкцію.

Двигун

Трактори ЮТО комплектують двигуном з турбінами об’ємом у 4,5 літрів. Потужніть такого двигуну складає 77,7 кВт, що рівняється 105 к.с. Модель економічно використовує паливо, тому вам не доведеться занадто часто доливати його у бак.

Трансмісія

Нові трактори отримали 11 дюймовий LUK з двмадисковим зчепленням. Завдяки цьому витискання педалі буде легким, ви зможете дуже плавно перемикати передачі. Це розробка перевіреної роками компанії із Італії під назвою Flat Agri. Ви маєте вибір з 12 передач вперед та 4 назад.

ВВП

Вал відбору потужності відрізняється ввімкненням 540-а оборотів за хвилину. Варто пам’ятати про те, що перемикання положень проводиться із важелем ВВП, що піднятий догори. Він знаходиться зліва від оператора.

Гідравліка

Такі трактори відрізняються роздільною гідравлікою. Її об’єм складає до 34 літрів. Навіска має вантажопід’ємність до 3 500 кілограмів. Є три пари гідравлічних виходів, одна пара виходів відрізняється плаваючим положенням. Гідравліка цієї моделі трактору впорається з будь-яким агрегатом, що відноситься до його класу.

Кабіна

У цій моделі трактора вона також оновлена. Завдяки цьому шумність зменшилася до 80 децибел. Система кониціонування доповнена великим радіатором. Підлога кабіни рівна, доповнена килимком, що виконаний з гуми. Оглядовість із кабіни збільшилася на 45%.

Що є у комплекті цього трактору?

Можна виділити декілька основних та найбільш важливих деталей:

  • кабіна доповнена якісним обігрівачем;
  • є система, що робить температуру повітря у кабіні більш низькою або високою;
  • присутній вимикач маси АКБ;
  • додаткове сидіння, на якому може розміститися пасажир;
  • гідравлічне блокування диференціалу;
  • ящик, у який ви будете складати усі інструменти;
  • синхронізована коробка переключення передач;
  • передній склоочисник.

Звичайно, на цьому комплектація трактору YTO NLX 1054 не завершується. Ви можете ознайомитися з більш детальними подробицями на офіційному сайті компанії-виробника тракторів. Це агрегат, що задовольнить потреби усіх покупців. Ви зможете легко справлятися з своїми завданнями, не стикаючись із різноманітними проблемами та складнощами!