Автоновинки

Куди звернутися, якщо вас цікавить послуга нарощування волосся

Нарощування волосся є спеціальною процедурою, яка дозволяє швидко і ефективно збільшити довжину і об'єм волосся.

Існує різні способи нарощування, кожен з яких має свої особливості та переваги.  Існують різні методи нарощування, які мають свої особливості. Перш тим, як приступити до даної процедури і замовити волосся на https://alexandraandreeva.ua/volossja, необхідно ознайомитися з особливостями кожного виду.

Методи нарощування волосся

Відомі наступні методи нарощування волосся:

  • капсульне;
  • стрічкове;
  • кліпсове;
  • мікронарощування та ін.

При капсульному нарощуванні волосся кріпляться за допомогою кератинових капсул. Вони плавляться під впливом спеціального апарату і закріплюються на натуральних волоссі. Завдяки цьому методу можна отримати міцне і довготривале з'єднання. За допомогою даного методу можна отримати якісний ефект на довгий час. Волосся буде триматися до шести місяців. Даний спосіб нарощування дозволяє отримати максимально природний вигляд, а також є можливість корекції. Завжди можна дізнатися більше про нарощування на https://alexandraandreeva.ua/services/naroshchuvannia-volossia/.

Ще одним ефективним методом є стрічкове нарощування. В даному випадку, волосся кріпляться на спеціальних стрічках, які приклеюються до натурального волосся. Цей метод підходить для тонких і ослаблених волосся, так як мінімально травмує їх. Даний метод відрізняється швидкістю виконання і мінімальним впливом на природні волосся.

Мікронарощування-популярний метод, який використовує невеликі капсули або кільця. Цей метод підходить для власників тонкого волосся і дозволяє створити максимально природний вигляд. Такий метод дозволяє надати волоссю природний блиск, красу. Ще одним методом є кліпсове нарощування. Під час даного методу пасма волосся кріпляться на шпильках. Цей метод зручний для тих, хто хоче змінити свій образ на короткий час або для особливого випадку.

Правильний догляд

Щоб волосся надовго зберегли свою красу і якість, необхідно використовувати м'які шампуні і кондиціонери спеціально для нарощеного волосся. Не потрібно застосовувати агресивні миючі засоби, які можуть пошкодити кріплення. Рекомендується мити волосся теплою водою, нахиляючи голову назад, щоб уникнути заплутування.  Слід використовувати гребінці з м'якими зубками і щітками, а також не потрібно застосовувати гаряче повітря для сушіння пасом. Краще дати волоссю висохнути природним чином.