Автоновинки

В яких сферах застосовуються змінні твердосплавні пластини

Змінні пластини з твердого сплаву є інструментом для якісної обробки металів.

Вони можуть бути різних форм, мати отвори або бути без них, деякі види можуть покривати спеціальними складами для поліпшення міцності якостей.

Про пластинах і їх видах

Перш ніж замовити пластини змінні твердосплавні, необхідно визначити який саме тип пластини необхідний. У них можуть бути кромки, чим їх більше, тим довше прослужить пластина, адже можна її перевертати кожен раз гострою стороною. Щоб метал оброблявся якісно, важливо вчасно міняти зношений край пластини.

Такі вироби застосовують на різних верстатах: токарні, фрезерні, свердлильні і верстати з ЧПУ. Саме змінні пластини дозволили збільшити продуктивність, отримати більш якісний готовий продукт, а також їх досить легко замінити. Різці, які працюють зі змінними пластинами, можна застосовувати для високих швидкостей і обробки більш твердих матеріалів.

З ними не потрібно витрачати багато часу і сил на заміну ріжучої частини установки. Незнімні деталі досить складно підточувати, необхідно підганяти розмір і на це йде достатня кількість часу. Змінні пластини можна замінити всього за кілька хвилин без особливих зусиль і продовжити випуск продукції без зупинки і простоїв.

Переваги твердосплавних пластин

До переваг можна віднести матеріали виготовлення для пластин. Їх виробляють тільки з міцних матеріалів, як карбід вольфраму або титан. За рахунок додаткового напилення, пластини мають гарну зносостійкість і стійкість до високих температур. Виробники зазвичай вказують на кожній пластині показники стійкості і рекомендації по режимам різання. Тому, покупець знає за яких умов експлуатації і скільки часу прослужить одна пластина.

Багатогранні пластини вважаються вигідніше і економніше. Якщо якийсь край затупився, різець досить перевернути на іншу сторону. Якщо всі сторони вставки зносилися, з досить легко замінити, при цьому сам різець служить довгий час при правильній експлуатації.

Змінні пластини багатофункціональні і можуть замінити навіть великий набір цілісних різців. На один різець можна поставити за лічені хвилини будь-який тип пластини. Це зручно в умовах випуску різних номенклатур, економить час, гроші і трудовитрати. Всі пластини позначають за єдиним стандартом, так що в номенклатурі також легко розібратися.

Існує багато виробників, але дійсно якісний продукт пропонують всього кілька європейських компаній. Якщо потрібно отримати максимально точний зріз, а виробництво працює безперервно і в швидкому темпі, то краще вибирати дорогі пластини від відомих брендів.