Автоновинки

Основні відомості щодо проведення техогляду ГБО: що потрібно знати

Технічний огляд автомобіля, а також будь-якої його частини, надасть вам впевненості у надійності та безпечності його роботи. Окремі агрегати, встановлені на транспортний засіб, мають визначений термін служби (ресурс).

Не важливо, передбачена така частина авто компанією-виробником чи встановлена як додаткові механізми для підвищення експлуатаційних характеристик. Обов’язково необхідно проводити плановий огляд цілісності та правильної роботи механізмів.

Газобалонне обладнання – вигідна складова сучасного авто, адже дозволяє економно їздити на значні відстані, в тому числі в умовах частих заторів у великих містах. Установка ГБО – важливий і складний процес, який слід доручати досвідченим майстрам. Названа конструкція напряму впливає на безпечність руху, адже слугує елементом системи подачі пального. Самостійно виправити несправність, а особливо в дорозі, складно, а іноді — неможливо через брак необхідного досвіду та деталей.

З огляду на ці причини, рекомендуємо здійснювати монтаж та подальше обслуговування ГБО на сучасному СТО в Києві. Компанія “Мотор-Газ” спеціалізується на ГБО. Якщо вам потрібно швидко та якісно встановити газ на автомобіль, провести повний аналіз роботи обладнання, підібрати якісні запчастини та надійно їх замінити - варто звернутися до досвідчених фахівців компанії.

Зазначимо, що регулярне проходження ТО – запорука довговічності служби устаткування. Проїхати на газі 350 тис км. і навіть більше можливо! Дотримуйтесь рекомендацій майстрів та завчасно записуйтесь на сервіс.

Що включає техогляд?

Під час планової діагностики газового устаткування майстер здійснює комплекс перевірок і заходів:

  • визначає ключові показники роботи обладнання за допомогою комп’ютера;
  • детально перевіряє герметичність установки;
  • міняє фільтра;
  • оглядає кріплення, їх міцність.

Діагностика ГБО в “Мотор-Газ” здійснюється лише з використанням професійної техніки та спеціального програмного забезпечення. Це гарантує безпечність, ефективність та швидкість виконання замовлених послуг. Пройти техогляд на сучасній станції можна всього за 60 хв. Достатньо лише завчасно записатися за 2-3 дні.

Команда досвідчених фахівців у цій галузі наголошує, що вчасний огляд устаткування газового та використання хороших розхідних матеріалів вбереже ваше авто від складних поломок та дорогого ремонту.