Автоновинки

Як зібрати букет для чоловіка і організувати доставку квітів в Вінниці

Багато років актуальним серед населення залишався стереотип про те, що квіти можна дарувати лише одним жінкам. А для чоловіка - це ганебний подарунок. Але благо цей стереотип відходить на другий план, і все популярнішими стають букети у вигляді подарунка для чоловіків.

Це прекрасне і вишукане рішення для родича, колеги або начальника. Адже навряд чи є хтось, хто готовий посперечатися з тим, наскільки естетично подібне рішення. Але щоб вибрати максимально придатний і правильний варіант, потрібно знати, як це зробити.

Загальні рекомендації

В першу чергу варто відзначити, що не всі квіти підійдуть для чоловіка. Є ті, які категорично протипоказано і вважаються суто жіночими. Сюди відносяться, півонії. І всі інші квіти, які володіють великими і пишними формами є не кращим варіантом для чоловіків.

Але композиції з строгих, мінімалістичний і лаконічних рослин відмінна ідея, яка підійде для будь-якого випадку. Незмінною класикою, актуальною в усі часи і для всіх підлог є троянди. Якщо для жінок дозволено використовувати маленькі, кущові троянди, то для чоловіків краще вибрати великі і замовити доставку квітів у Вінниці на https://buketik24.com.ua/dostavka-kvitiv-vinnicya/ і за телефонами + 38-066-436-95-21 (Viber , WhatsApp), + 38-096-436-95-21, + 38-073-436-95-21.

З приводу колірного оформлення також існують свої нюанси. Ідеальним варіантом є глибокі і благородні відтінки. Сюди відносяться бордовий, насичений червоний, синій і фіолетовий.

Ніжні і пастельні відтінки теж доречні, але у вигляді композиції з іншими квітами. Це може бути жовтий колір, ліловий, небесний. Рожевий в більшості випадків вважають відтінків для дівчаток, підкреслюючи її молодість і красу, тому вибір в їх сторону робити не рекомендується.

Як підібрати композицію

Багато що залежить від характеру і особливостей людини, якій буде піднесений подібний подарунок. Якщо це молодий хлопець або креативний чоловік, який працює, наприклад, в шоу-бізнесі то яскрава композиція з незвичайними відтінками і квітами цілком доречна. Але якщо це дорослий, діловий чоловік, серйозний і люблячий класику, то букет варто обирати стриманим.

Універсальним варіантом є букет троянд в червоному або бордовому відтінку в непарній кількості. Якщо ж жінкам можна оформляти композицію з різними бантиками, стрічками, блискітками, то для чоловіків подібний декор протипоказаний. Краще просто закріпити рослини між собою стрічкою або вибрати крафтового обгортку.

Ідеальними варіантами для композиції вважаються кали, лілії, гладіолуси, орхідеї, жоржини. Розбавити букет можна і зеленню, щоб він виглядав більш стриманим і свіжим, наприклад, евкаліптом, рускуса, фісташкою.