Автоновинки

Як регулювати розвал сходження та причини чому це варто зробити

Розташування коліс щодо вертикальної та горизонтальної осі впливає на динаміку руху автомобіля, знос шин, безпеку експлуатації.

Необхідно дотримуватися точного центрування та регулювати схід-розвал. Це краще зробити в спеціалізованому пункті досвідчених фахівців. Варто дізнатися більше про послуги розвал-сходження на https://sto-frant.com.ua/rozval-shozhdeniya.

Причини, з яких необхідне обов'язкове регулювання параметрів

Суть процесу регулювання сходу-розвалу складає установка коліс під оптимальними кутами до дороги та осі автомобіля. Одночасно відбувається налаштування передньої підвіски під конкретні параметри системи.

Проводять процедуру, щоб досягти наступних показників:

  1. Збереження чіткої та надійної керованості транспортним засобом за будь-якого стану дорожнього полотна, конфігурації траси та швидкості руху автомобіля.
  2. Правильного входження та виходу з поворотів, дотримання потрібної траєкторії руху.
  3. Рівномірної та економічної витрати палива, олії.Рівномірності зношування покришок, збереження їх у нормальному експлуатаційному стані тривалий період часу.
  4. Відмінний рух за інерцією, коли необхідно рухатися накатом.
  5. Збереження комфорту в салоні для пасажирів та водіїв, коли чується менше шуму та вибоїни дороги слабше впливають на підвіску та людей.

Якщо не проводити процедуру, то в машині виникнуть проблеми з гумою, керованістю, у результаті все може скінчитися аварією.

Переваги сервісу

Найважливішим параметром під час регулювання сходу-розвалу є точність установки коліс з урахуванням габаритів автомобіля, його маси, розміру дисків, інших показників. Майстри здатні врахувати манеру водіння та погодні умови експлуатації.

У київському сервісі STO Frant є стенди, що дозволяють протягом короткого часу визначити всі параметри ходової частини автомобіля, стан коліс та провести чітке регулювання з точністю до міліметрів.

Робити процедуру потрібно після кожної зміни гуми, проведення робіт з підвіскою, гальмами. Також слід звертатись у сервіс для контролю після ударів об вибоїни, бордюри та інші перешкоди. Процедура коштує відносно недорого, проводиться швидко і точно, можна записатися зателефонувавши і вибравши центр на Подолі.

Тут спочатку проведуть точну діагностику стану коліс, після чого порекомендують роботи з технічного обслуговування, щоб забезпечити безпеку експлуатації автомобіля. Процедури проводяться для машин будь-яких марок та моделей.