Автоновинки

Як підготуватися до польоту в аеродинамічній трубі і чому варто на нього наважитися

Чи снилось вам коли-небудь, що ви літаєте, або просто знаходитесь у вільному падінні? Відтепер відчути абсолютну свободу можна і в реальному житті, та для цього навіть не потрібно стрибати з парашутом.

Польоти в аеродинамічній трубі - сучасний і захоплюючий вид спорту, який дарує дійсно незабутні спогади. Чому не подарувати враження Київ коханій людини просто зараз?

Враження у подарунок: користь польоту в аеротрубі

Аеродинамічна труба являє собою новітній атракціон, який абсолютно точно імітує відчуття вільного польоту завдяки підтриманню тіла повітряними масами, що рухаються зі швидкістю близько 250 км/год. Експерти стверджують, що лише 5 хвилин такого тренування можуть замінити навіть одну годину самовиснаження в тренажерному залі або сеансу масажу. Аеродинамічна труба використовується не тільки для розваг: варто пригадати, що першочергово конструкція застосовувалась для навчання пілотів, військовослужбовців, космонавтів та парашутистів. Це актуально й сьогодні: всім, хто прагне стрибнути з парашутом рекомендується спочатку потренуватись в аеротрубі. Існує лише декілька обмежень: вага від 25 до 100 кг, та відсутність психіатричних патологій, захворювань серцево-судинної системи та опорно-рухового апарату. Якщо все гаразд, такий подарунок-враження чоловікові гарантовано викличе захват.

Емоції у подарунок: основні етапи польоту в аеродинамічній трубі

Подарункові сертифікати у Києві для жінок - непоганий спосіб вразити свою другу половинку. Але перед самим тренуванням варто розповісти коханій, що саме її чекає. Політ в аеродинамічній трубі перебігає у три етапи:

  • теоретичний інструктаж;
  • пробний політ-розминка;
  • безпосередньо політ в аеротрубі протягом 5 хвилин.

Звичайно ж, усіх новачків супроводжує на всіх етапах досвідчений інструктор: спеціаліст детально розповість про всі нюанси, забезпечить страховку та підкаже, як втриматись в польоті. Нагадаємо, що політ в аеродинамічній трубі абсолютно безпечний, тому такий подарунок емоції чоловікові стане в нагоді в будь-якому випадку.

Переваги польотів в аеродинамічній трубі

Польоти в аеротрубі можна порівняти із стрибком з парашутом, проте зазначений атракціон не настільки небезпечний і вартісний. До основних переваг такої емоції у подарунок в Києві варто віднести:

  • відсутність вікових обмежень. Літати в аеродинамічній трубі дозволено навіть дітям від 4 років;
  • немає необхідності зазделегідь готуватись. Не потрібно "приводити своє тіло в тонус": можна лише пройти інструктаж, після чого одразу ж перейти до польоту;
  • відносно доступна вартість. Якщо порівнювати ціну польоту в аеродинамічній трубі із вартістю стрибка з парашутом, ця розвага значно дешевша;
  • абсолютна безпека. Це найважливіший момент, адже вірогідність отримати будь-які травми мінімальна.

Ще один плюс тренування в аеротрубі - такий атракціон доступний в будь-який час незалежно від сезону та погодних умов. Дізнатись детальніше про особливості і переваги польотів в аеродинамічній трубі, вартість тренування ви можете в консультанта на сайті компанії Ulet.Pro. Також на сайті можна придбати по вигідній ціні подарункові сертифікати для чоловіків та жінок, щоб отримати купу задоволення від відчуття вільного польоту.