Автоновинки

Технологія ремонту автомобільних генераторів: з яких етапів складається процес

Генератор в автомобілі необхідний забезпечення електрикою всіх систем під час руху машини. Акумулятор не може впоратися з цим, він швидко розрядиться.

Тому потрібно підтримувати генератор у справному стані. Якщо потрібно ремонт автомобільних генераторів, то варто звертатися до фахівців, які можуть правильно діагностувати поломку та швидко її ліквідувати.

Правила

Найважливішою вимогою при проведенні ремонту є точність діагностики, де потрібно визначити тип поломки та її причини. Найчастіше трапляються такі несправності:

  1. Зношується шків через силу тертя або інших механічних пошкоджень. У такій ситуації потрібна його повна заміна на аналогічний елемент, який підходить для конкретного генератора.
  2. Пошкодження або природне зношування струмознімальних кілець. Цей варіант несправності також вирішується повною заміною деталей, простий ремонт не допоможе.
  3. Регулятор напруги контролює стабільність параметрів, позбавляє стрибків даного показника в системі автомобіля. Якщо вони виникають, потрібно припинити експлуатацію машини, інакше дане явище призведе до виходу з ладу електричних елементів або займання проводки.
  4. Поломка діодного мосту виражається у слабкій іскрі на свічках запалювання, потребує заміни діодів та налаштування параметрів вузла, щоб відрегулювати показники.
  5. Замикання статора обмотки. Можна її перемотати, проте простіший і надійніший варіант полягає в заміні.
  6. Шум у роботі генератора свідчить про знос або дефект підшипника. Експлуатація в такій ситуації заборонена, потрібна заміна деталі.
  7. Пошкодження проводки потребує вивчення всіх магістралей, заміни проводів чи посилення контактів.

Поради

Будь-які проблеми з генератором відразу діють на безліч елементів автомобіля, починаючи від акумулятора та закінчуючи кондиціонером, системою мультимедіа. При ігноруванні симптомів можна отримати збитки, які значно перевищують вартість нового генератора. Тому краще купити і поставити аналогічний пристрій, ніж чекати на серйозні проблеми.

Неполадки можуть мати безліч симптомів, одним із головних є швидка розрядка акумулятора. Якщо це відбувається – це означає, що батарея бере на себе функції генератора живлення електрики автомобіля.

Слабка робота фар, шуми під час руху у вигляді воя та свисту свідчать про необхідність перевірки генератора. Цю роботу варто проводити одразу, щоб не погіршити ситуацію.