Автоновинки

Інвестиційний фонд №1 Микити Ізмайлова: що потрібно знати

На сучасному ринку інвестиційний фонд N1 представлений із початком 2019 року. Він по праву вважається першим і найефективнішим українським майданчиком, на якому почали розроблятися перші і найперспективніші фінтех-стартапи.

Никита Измайлов Евгениевич вважається її основоположником та найпопулярнішим засновником. Він здобув освіту в галузі фінансів та має багатий досвід ведення різнопланової компанії цього формату. За цей час він накопичив великий професійний досвід на міжнародній арені. Це допомогло йому створити і розкрутити на високому рівні великі міждержавні підприємства. До таких компаній відносяться KMPG і Parimatch. Тоді ця людина віддавала перевагу таким продуктам, які оптимально відповідали б запитам покупців і прогресивної громадськості.

На даний момент компанія займається створенням десятка проектів, які щомісяця приносять великий прибуток за рік. Тут ви можете побачити мобільний банк "Спортбанк", розробники систем "Аскад" тощо. Деякі системи платежів створені на ринку України спеціально. Також знайшли місце рекламному агентству та проекту для виробництва органічного напою та закуски під назвою «Eat Easy».

Микита Ізмайлов повідомив, що існує міхура з деякими стартапами. Він розповів, які продукти зараз потрібні сучасному ринку. Потрібно постійно мати таку думку, щоб можна було вистрілити далі.

Наразі творці з України не завжди можуть стартувати за кордоном. Один з найбільших засновників організації N1 Микита Ізмайлов знає все про те, що йде підривна ідея, яка може принести значний дохід і користь прогресивної громадськості.

Як усе встигнути і з усім упоратися?

Розробивши проекти у межах фонду, потрібно вміти правильно розподіляти сили. У головного героя десять "дітей". На їх розвиток йде багато часу. Деякі "діти" вже досягли повноліття.

Цілком очевидно, що тим проектам, які поки що не окупаються, слід виділити більше часу. Для деяких процес розвитку лише починається.

У випадках, коли продукт вдалося досягти рівня MVP, його поява на ринку стає можливою. Після цього він має стати сильнішою та прибутковішою. Для цього потрібне повернення інвестицій. На цій стадії ви можете припускатися помилок. Нерідко трапляється, що цей проект закривається. У цьому випадку необхідно взяти до уваги низку моментів.

Ви повинні мати уявлення про період, який супроводжує проект. На все впливає ситуація. Наприклад, спортивний банк вийшов на ринок у 2019 році. Він почав активно випускати карти. Але команда професіоналів не перестає допомагати йому. Проект може бути капітальним. Чи є у вас гра у бізнесі.

Іноді фінансистам доводиться витрачати великі інвестиції. Наприклад, ціни можуть сягати 15 мільйонів доларів. Ніколи не знаєш відразу, коли це обернеться плюсом. Не можна вважати, що у вас є фінансові перспективи. Новий проект запрацює у грудні цього року. У середині 2023 року проект повністю окупиться. Про це попереджав Микита Ізмайлов, власник спортивного банку "Група інвестиційних фондів №1".