Автоновинки

Чому варто зробити вибір на користь ремкомплектів від Кліфекс: їх переваги

Ремонт автомобіля передбачає використання запасних частин та вузлів. Однак не завжди є можливість швидко отримати необхідну деталь, потрібне багатомісячне очікування доставки.

У таких ситуаціях на виручку прийдуть сторонні виробники, які пропонують якісну та надійну заміну. Про один із них пропонується дізнатися подробиці на https://klifex.ua/ru/.

Особливості пропозиції

Український виробник ремкомплектів для автомобілів компанія Klifex пропонує вироби власної розробки, придатні для різних іномарок. Серед запасних частин виділяють деталі та вузли, що використовуються для ремонту наступних елементів машини:

  1. Двигуни різного типу.
  2. Деталі підвіски, включаючи компресор і стійки.
  3. Ремкомплекти із гуми для мембран КВКГ, ЄДР.
  4. Вироби, що застосовуються для ремонту рульової рейки, колекторів, заслінок.
  5. Деталі гальмівної системи.
  6. Автомобільні пічки.
  7. Системи охолодження.

У виробничому асортименті компанії є безліч запасних частин для різних моделей машин, створених у повній відповідності оригінальним деталям, які не поступаються їм за якістю.

Кожен елемент має чітке позначення для яких моделей машин він підходить, на сторінках сайту є фотографії деталі у різних ракурсах із зазначенням розмірів та повним описом. Можна порівняти всі технічні параметри виробу з тим, що стоїть на машині, вивчити комплектацію, щоб зробити безпомилковий вибір. У разі сумнівів, можна зв'язатися зі спеціалістами компанії, вони дадуть вичерпну консультацію щодо підбору та монтажу.

Переваги

Гарантується повна відповідність до оригінального ремкомплекту, адже всі елементи виготовляються, як точна копія. При цьому матеріал підбирається аналогічний тому, що використовує виробник автомобіля, здійснюється контроль якості виробу та його відповідність усім зазначеним параметрам.

Вартість ремкомплектів від компанії Klifex набагато нижча за нові і вживані оригінальні запчастини, а терміни очікування отримання мінімальні. У Києві можна замовити доставку того ж дня, або вивезти самостійно, в інших містах країни замовити перевезення Укрпоштою, Новою поштою чи іншими транспортними компаніями.

Терміни використання запчастин та їх надійність не поступаються оригінальним виробам, адже при виробництві застосовується найновіше обладнання та технології. Ремкомплекти постачаються у вигляді готових наборів, що дозволяє провести ремонт без необхідності пошуку інших запчастин.