Автоновинки

Як і де можна орендувати автомобіль в Одесі: корисні поради

Якщо ще 20 років тому про таку послугу як оренда машини могли мріяти тільки мешканці столиці, то зараз вона доступна в більшості міст України. Попит на неї саме в рамках Одеси обумовлений затребуваністю машин при відвідуванні курортного міста.

Автомобіль робить пересування комфортнішим та швидким. У статті ми позначимо правила оренди машин, які аспекти треба враховувати, щоб винайняти машину швидко та без проблем.

Якщо ж вас цікавить оренда автомобіля в Одесі, радимо перейти за посиланням. Це провідна компанія міста, яка спеціалізується на наданні автомобілів в оренду на різний термін. В автопарку компанії представлені десятки різнопланових транспортних засобів, що дозволяє кожному підібрати оптимальний варіант. Доступна цінова політика, відмінний вибір машин та гнучкі умови оренди – відмінності компанії.

Перелік необхідних документів

Для оренди транспортного засобу необхідно надати менеджерам компанії перелік супровідних документів. До їх числа належить паспорт громадянина України, посвідчення водія та ідентифікаційний код. При відсутності будь-якого з документів менеджер компанії має повне право відмовити в наданні автомобіля. Єдиний виняток – якщо ви плануєте орендувати машину з водієм, але наявність прав необов’язково. Але подібні аспекти можна уточнити у менеджерів обраної фірми, зв’язавшись з ними телефоном.

Базові правила оренди транспортного засобу

При експлуатації орендованого автомобіля обов’язковим є суворе дотримання правил дорожнього руху. Це базова умова навіть при оренді машини на кілька годин, оскільки від нього залежить загальна безпека всіх учасників дорожнього руху.

Орендар також несе відповідальність за збереження первісного стану салону та обладнання, яке встановлюється в автомобілі під час його оренди. Окремий аспект – відповідальність, яку несе орендує особа в разі викрадення або пошкодження автомобіля. Зазвичай вона обмежується розміром депозиту, зазначеного в договорі прокату.

Як орендувати автомобіль

Для взяття автомобіля в оренду необхідно зв'язатися з менеджерами компанії, попередньо вивчивши пропозицію в каталозі. На деяких сайтах може бути передбачена повноцінна форма для бронювання онлайн. Уточніть даний момент та оберіть оптимальний для себе. Оплата може вноситись готівкою при безпосередньому зверненні в компанію або через банківський переказ. В офісі також підписується відповідний договір.