Автоновинки

Головні особливості нових моделей Renault та Alpine: що потрібно знати

Renault і Alpine - маючи солідний досвід в області доступних електромобілів, з Zoe, якому скоро виповниться десятий рік, Losange спокійніше за інших сприймає потрясіння, ініційовані автомобільною промисловістю.

Нові моделі

Renault Megane E-Tech Електричний:

  • розміри (в метрах) Д х Ш х В: 4,21 х 1,78 х 1,50;
  • виробництво у Франції у Дуе на півночі;
  • електродвигуни: EV40 130 к.с. та EV 60 220 к.с.;
  • автономність: до 300 км з EV40, 470 км з EV60;
  • перші поставки у березні 2022 р.;
  • ціна: бронювання від 500 євро (скасування можливе за телефоном), від 34 000 євро.

Крім запуску нового Mégane E-tech Electric, навесні у Renault з'явиться можливість помститися за непристойний успіх Peugeot 3008. Колишнє керівництво виступить проти другої версії Kadjar (нова назва Austral) набагато статутніша, ніж нинішня. Він приділятиме особливу увагу своєму інтер'єру та цифровому обладнанню, а двигуни нарешті отримають послуги гібридизації. Новинка буде екстраполована з третього опусу Nissan Qashqai і повинна успадкувати гібридні двигуни, але обійдеться без технології, що заряджається. У 2022 році повна електрифікація також торкнеться вантажних автомобілів завдяки новим Kangoo та Trafic E-Tech Electric. З боку Alpine ходять чутки, що компанія Dieppe готує обмежену серію високопродуктивних Berlinette A110, надавши йому потужність 360 к.с. та обмеживши його вагу до 1 тонни. Нарешті, може статися так, що позашляховик Arkana стане першою моделлю в лінійці Renault, яка виграє від оздоблення Alpine Line із запеклим виглядом.

Renault повністю змінить свій Renault Kadjar. По-перше, нове покоління змінює назву та називається вже не Kadjar, а Austral. Ця модель використовує платформу нового Nissan Qashqai і має довжину 4,51 м. Він відображатиме більш динамічний стиль, повністю перероблений салон з покращеною якістю сприйняття та підвищеним комфортом. Більш дизельний двигун для цієї моделі повинен пропонувати два мікрогібридних бензинових агрегати на 12 В (140 і 160 к.с.), простий гібрид і гібрид, що заряджається. Ця модель повинна пропонуватися за ціною від 35 000 євро і буде представлена навесні 2022 року для продажу восени. Чекайте нові авто Рено у 2022 році.