Автоновинки

Що треба обговорити до весілля: корисні поради для наречених

Підготовка до весілля - це завжди виснажлива і приємна подорож, своєрідне випробування для пари, яка збирається почати спільне життя.

Але нерідкі випадки, коли деякі наречені забувають про те, що вони повинні пройти цей шлях разом з нареченим і не беруть на себе всю відповідальність. По-перше, це складно фізично і морально, а по-друге, ваш вибір може не сподобатися нареченому.

Звичайно, розмова про підготовку до весілля не обов'язково повинна починатися через п'ять хвилин після отримання пропозиції від нареченого, але дуже важливо, щоб ви незабаром поговорили з нареченим про майбутнє весілля. Багато дівчат сприймають пропозицію вийти заміж як пряму вказівку на дії. Вже через кілька місяців вони будуть готові повноцінно підготуватися і провести такий важливий і довгоочікуваний для них день! Але деякі чоловіки, як припускають, мають на увазі відсутність раннього шлюбу. Для них заручини – це більше обіцянка того, що весілля відбудеться. Може, через півроку, а може, через кілька років. Запитайте свою половинку про її думку з цього приводу! Ідеальне рішення проблеми - обговорити весілля і домовитися хоча б про пору року, чи набір весільних аксесуарів https://vizzara.com.ua/uk/dir_naboru_dlya_svadbu/, які треба придивитися заздалегідь. Якщо ні, то прислухайтеся до аргументів партнера: можливо, він уже подумав про цей момент і зможе вас переконати.

Обговорення кількості гостей, це одне з найбільш напружених питань для обох закоханих, адже суперечка «маленьке весілля лише для коханих» і «святкування для всього світу» - вічна проблема. По-перше, уважніше придивіться до своїх фінансових можливостей - адже вартість чудового весілля може стати вашою зарплатою на два, три або навіть п'ять років вперед! Порахуйте всіх своїх близьких і подумайте, кого ви точно хочете побачити у цей чарівни та особливий день. Якщо наречений планує значно більше гостей, ніж наречена, запропонуйте йому вартість банкету і перекладіть її не в половині всього весільного бюджету, а пропорційно кількості гостей. Ви побачите, як швидко згасає ентузіазм, притуплений фінансовими зобов'язаннями!

Дізнайтеся, скільки ваш майбутній чоловік хоче витратити на ваше весілля. Якщо сума вас зовсім не влаштовує, не поспішайте підвищувати голос і ставити ультиматум: оцініть реальні витрати на нареченого з урахуванням усіх ринкових цін на роботу весільних спеціалістів, обслуговування банкету та виїзну реєстрацію, аксесуари на весілля https://vizzara.com.ua/uk/, костюми та ін. Пам’ятайте, що чоловіки краще розуміють візуальні образи, цифри та вагомі аргументи, ніж імпульсивна наречена, яка хоче, аби все було як в казці.

Відразу обговоріть ньюанси оформлення, чи зможете ви самі організувати весілля, про яке мрієте: чи вистачить у вас досвіду, комунікабельності, часу, нервів і так далі? Добре, якщо у вас є подруги або сестри, які недавно вийшли заміж і можуть підказати хороших спеціалістів, або допомогти обрати стиль та колір весілля, наприклад останнім трендм цього сезону є бордовий колір весілля https://vizzara.com.ua/uk/nabor-svadebnye-mint-clone-57804.html. Однак, всетаки якщо ви не впевнені в самостійній підготовці, оберіть весільне агентство або організатора, який завдяки своєму досвіду зможе зробити це в більш короткий термін і з мінімальними витратами.