Автоновинки

Корисні поради щодо вибору рідин для POD-систем: якими вони мають бути

На зміну класичним цигаркам прийшли електронні випарники. Технічно вони ближчі до кальянів. Як заправку використовується нікотинова рідина.

Різновидів сучасних вейпів дуже багато, і особливу популярність мають POD-системи або поди. Підібрати для них рідину трохи складніше, зате результат за співвідношенням ціна-якість найкращий.

Особливості

Як вибрати рідину для подавання? Краще взяти спеціалізований картридж, призначений саме для POD-систем, як Elfliq або in Bottle. Чому? Справа в конструктивних особливостях подів. Вони призначені для сольового нікотину. Відповідно, сіль — найкращий можливий вибір. Звичайну жижу використовувати можна, але з застереженнями; про них нижче.

Інша особливість систем POD – мала потужність. Нагрівальний елемент не здатний випарувати густу жижу. Тому слід ретельно стежити за співвідношенням VG/PG. Досвідчені курці знають про нього добре, а новачкам потрібно зробити відступ.

За абревіатурою VG ховається рослинний гліцерин. Він відповідає за кількість пари. PG - це пропіленгліколь, його функція - фортеця. І тут є аспект: у високих концентраціях VG робить рідину густішим. Тому для подових систем не використовують рідини з показником вищим за 60.

Вибір

Чому солі для підсистем краще органіки? Відповідь проста: звичайна жижа для вейпу дає сильний тротхіт. Це характерний удар по горлу, знайомий багатьом курцям, які переходять на міцні сигарети з легенів. Від солей такий ефект у POD-системах помітно слабший.

Яке співвідношення VG/PG ідеальне для подавання? Якщо отвір для рідини невеликий, ваш вибір — 50/50. Якщо нормальні розміри, можливі варіанти. Крім 50/50, ви можете вибрати 60/40. Різниця між ними суттєва. 50VG/50PG дасть насичений яскравий смак, але мало диму. При 60VG/40PG пара буде більшою, а смак виявиться м'якшим.

Наступний параметр – фортеця. У сольових рідин він коливається в діапазоні 0-65мг нікотину, у звичайних становить 0-18мг. Існують два типи випарників у POD'ів — цигарковий та кальянний. Перший дає менше пари — як у цигарок. І міцність жижі для них потрібна різна. Для сигаретних подів підходить рідина міцністю 15-65 мг (сіль) та 3-12 (звичайна). У кальян це відповідно 5-10 і 0-6 мг.

Остання характеристика індивідуальна. Це смак. Веймарам пощастило, вони можуть тішити себе новими смаками хоч щодня. Кава, чорничний пиріг, кокос з ваніллю - вибирайте найприємніший варіант і насолоджуйтесь.