Автоновинки

Чи варто у 2022 році купувати Honda Jazz: основні характеристики автомобіля

Honda Jazz вперше представлений в Малайзії ще у 2014 році та згодом отримав оновлення у 2017 році. Honda Jazz, мабуть, є одним із найстаріших хетчбеків B-сегменту, які сьогодні продаються.

Хоча це може бути не найновіша модель у продажу, чи варто вона вашої уваги у 2020 році? Розгляньте Honda Jazz характеристики.

Сидіння Ultra не мають собі рівних

Як би марно звучали сидіння Ultra Seats (на інших ринках вони називаються Magic Seats), ті, хто дійсно використовував ці сидіння, можуть підтвердити їхню корисність.

Потрібно перевозити вищі предмети? Ви можете скласти сидіння догори, щоб звільнити більше місця (високий режим). Крім того, якщо вам потрібно перевозити довгі предмети, ви можете зробити це, склавши сидіння Jazz, створивши неперевершений простір, з яким не можуть зрівнятися жодні інші хетчбеки B-сегменту (режим Long).

Якщо 363-літрового Honda Jazz (Toyota Yaris: 286 літрів) багажника недостатньо для ваших потреб, ви можете скласти сидіння другого ряду, збільшивши таким чином корисний простір до 881 літра.

Практичність салону лідирує у своєму класі

У порівнянні зі своїм заклятим суперником, Toyota Yaris, салон Jazz відрізняється місткістю.

Використовуючи філософію "Максимум людини, мінімум машини", інженерам Honda вдалося повністю використати практично кожен дюйм корисного простору в салоні.

У ньому більш ніж достатньо місця для ваших звичайних речей, таких як телефон, ключі, карти доступу і навіть зчитувач смарттегів, що робить його одним із найкращих автомобілів для повсякденного життя.

Чудова паливна економічність

Honda стверджує, що завдяки 1,5-літровому чотирициліндровому бензиновому двигуну й автоматичній коробці передач типу Earth Dreams CVT, Jazz здатний витратити 5,8 літра на 100 км.

Ми вважаємо, що при набагато м'якшому підході Jazz може досягти значно кращих показників, можливо навіть перевищивши заявлені показники Honda.

Головний пристрій є даунгрейдом

Для тих, хто пам'ятає, оновлена ​​Honda Jazz відрізнялася добре інтегрованою інформаційно-розважальною системою, яка відображає дані про витрату палива, має дисплей, що легко читається, і акуратно заховані USB-порти.

У моделі до фейсліфтінга була краща інформаційно-розважальна система.
Однак, коли у 2017 році був представлений Jazz з фейсліфтингом, Honda поставила йому значно гірший головний пристрій з дисплеєм, що погано читається, і недоречно розташованим USB-портом. У моделі до фейсліфтингу також немає можливості відображати дані про витрату палива.

Яким би старим не був Honda Jazz, він, як і раніше, буде гарною покупкою у 2022 році, поєднуючи в собі практичність та паливну економічність у гарному хетчбеку. Вірте в Jazz, він нагородить вас чудовою динамікою водіння.