Автоновинки

Як отримати водійські права в Україні: корисні поради

Керувати транспортним засобом в Україні можна тільки за умови наявності прав. Без них керування автомобілем карається адміністративним штрафом, а якщо їзда призвела до ДТП, то на водія можуть відкрити кримінальне провадження.

Тому при бажанні користуватися власною машиною на законних підставах, потрібно здати на права. Для цього необхідно звернутися автошколу та пройти відповідні курси. В рамках даної статті ми розглянемо, як здійснюється процес отримання прав в Україні у 2021 році.

Якщо ж вас цікавить автошкола у Львові ціна курсів якої не вдарить по гаманцю, при тому ви зможете обрати оптимальний формат навчання та тип автомобіля, радимо перейти за посиланням. Це одна з кращих відповідних навчальних закладів у місті, до переваг якого можна віднести оновлену матеріально-технічну базу, високий професіоналізм інструкторів та доступну цінову політику.

Правила отримання прав на водіння автомобілем

Якщо права видаються вперше, то основою для їх отримання є успішне складання іспиту. В такому випадку права видаються терміном на 2 роки. Після проходження даного терміну водій може звернутися за заміною прав, при цьому повторно проходити іспит йому не потрібно. Але це актуально тільки у разі, якщо протягом цих двох років у нього було не більше 2-х адміністративних правопорушень. В іншому випадку водієві доведеться підтвердити свою кваліфікацію, повторно склавши іспит.

Окреме питання – можливість повернення прав, якщо водія їх позбавили через необережне керування. В такому випадку повернути права не вийде. Єдина можливість відновити можливість користування транспортним засобом полягає в повторному проходженні не тільки іспиту з теоретичної частини та водінню, але й медичної комісії.

Як отримати права

Для можливості управління автомобілем потрібно записатися в автошколу. Це обов'язкова і єдина умова. Без проходження іспиту з теоретичної частини та демонстрації навичок водіння отримати документ не вийде. Процес навчання в автошколі займає 2-3 місяці. При цьому сучасні навчальні центри пропонують кілька зручних форматів. Є ранкові, денні та вечірні групи, що дає можливість кожному підібрати оптимальний формат. Усі основну інформацію, яка стосується ціни навчання, додаткових аспектів, ви можете отримати безпосередньо звернувшись до консультантів обраної вами автошколи. Вони зможуть відповісти на усі ваші питання.