Автоновинки

Що потрібно знати про автомобільні шини General Tire Grabber GT Plus: їх переваги

Щоб забезпечити високу безпеку та різнобічність експлуатації, компанія «Дженерал» виготовляє гуму для різних сезонів, зими, літа та цілорічного використання.

Тим, хто шукає покришки для повнопривідного автомобіля, які здатні дати безпеку, комфорт водіння та надійність, General Tire Grabber GT Plus — рішення для вас. Це модель, що ідеально підходить для потужних позашляховиків та паркетників.

Висока продуктивність шини General Tire Grabber GT Plus

Міцні покришки даної лінійки були випущені вперше у 2013 році, але й досі не втрачають актуальності та потрібні серед українських автолюбителів. Розроблені для позашляховиків вони отримали асиметричний малюнок протектора. У порівнянні з попередницею Grabber GT у цієї моделі на 5% збільшена ходимість, також вдалося знизити на 12% опір коченню.

Виробник заявляє, що гума General Tire Grabber GT Plus належить до класу «А» зі зчеплення на мокрому дорожньому полотні, згідно з європейською системою маркування. Про це говорить оптимізований для експлуатації на дорогах із твердим покриттям профіль, який поєднується з інноваційним складом протекторної суміші.

Особливості літньої моделі Дженерал Граббер Джі Ті Плюс:

  • наявність двох центральних ребер і безлічі каналів, що дозволяє швидко очищати контактне місце від вологи та бруду;
  • міцні боковини підвищують стабільність під час входження в повороти, дозволяють автомобілю зберігати курсову стійкість на високій швидкості;
  • завдяки канавкам з гладким профілем, істотно знижуються шуми та вібрація, що видаються під час кочення гуми;
  • застосування технології TracGen, що включає відкритий тип конструкції плеча, тягові виступи і ламелі, розташовані під різними кутами для поліпшення зачепу.

Щоб літні шини General Tire Grabber GT Plus максимально відповідали вимогам потужних позашляховиків, розробники приділили особливу увагу посиленню внутрішньої конструкції. Фахівці використовували фірмову технологію DuraGen, що знижує чутливість покришок до механічних пошкоджень від гострих предметів та каміння.

Склад гуми та розмірність

При створенні шини General Tire виробник використовує спеціальний компаунд із протиковзкими властивостями. Гума стійка до стирання, має довгий термін служби, має підвищену гнучкість навіть у спеку. Плоский контур ременя допомагає оптимізувати тиск в автошині, що діє на поверхню протектора. Тому гума рівномірно та повільно зношується.

Літні шини оснащені індикаторами зношування, що допомагають на ранніх етапах виявляти нерівномірне зношування шин. Також на поверхні є індикатор у вигляді напису «Replacement Tire Monitor», що змінюється підказкою «Replace Tire» («Замініть шину»), коли протекторна глибина досягає 3 мм.

Великим плюсом є і те, що автогума Дженерал Граббер Джі Ті Плюс випускається з посадковими діаметрами від 16 до 23 дюймів, у тому числі з низьким та ультранизким профілем (45, 40 та 35%).